YENİ özel ANESPA DX Home Spa Sistemi, sıradan banyonuzu doğal bir kaplıca tesisine dönüştürür.

ANESPA DX, sürekli bir sağlıklı iyonize maden suyu akışı üretir. Musluk suyunuzdaki klor ve diğer zararlı maddelerin neredeyse %100'ünü gideren ve cildiniz ve saçınız için sağlıklı, güvenli, nemlendirici mineraller ekleyen yeni, daha büyük seramik kartuş. ANESPA DX kaplıca suyunda güzel bir duş veya banyonun tadını çıkarın!

 • resim açıklaması
  Ev Spa Sisteminiz

  ANESPA DX ile kendinizi rahatlatıcı bir kaplıca deneyimiyle şımartın! Bol mineralli su akışı ve rahatlatıcı masajlı duş başlığı ile banyonuz anında sakinleştirici bir kaplıca vahasına dönüşebilir. Üretir: Duş veya banyonuz için mineral iyon suyu.

 • image-description
  Zararlı Maddeleri Kaldırır

  Kartuş arıtma sistemi, kloru ve bakterileri etkili bir şekilde yok ederek size taze, canlandırıcı bir his bırakır. Hassas cildinizi musluk suyunun zararlı etkilerinden koruyun. Aktif karbon filtre Futama seramik iç filtre.

 • resim açıklaması
  Mineral İyon Suyu

  Doğal kaplıca malzemeleri ve minerallerin bir karışımını içerir, size keyifli bir kaplıca keyfi yaşıyormuşsunuz hissi verir ve mineral iyon suyundan yararlanırsınız. Rahatlayın ve keyfini çıkarın!

Üstün Ev Spa Deneyimi

Tufa

Doğrudan Japonya, Hokkaido'daki Futamata Radium Kaplıcasından alınan bir mineral taş. Bu taş, suya bir kaplıcanın aynı nazik ve rahatlatıcı etkisini verir.

MIC taşı

Cildiniz için iyi olan aktifleştirilmiş hafif alkali su üretir.

Güç taşı

Güçlü negatif iyonlar üretir.

Product Specifications

Elektrot plakları N/A
Tabaka ölçüsü: (mm) N/A
Üretim: Banyonuz veya duşunuz için mineral iyonlu su
pH Aralığı: Musluk suyu ile aynı
Vat: (W) N/A
Toplam ağırlık: (kg) 2.5
Boyutlar G x Çap: (mm) 130 x 346
Üretim oranı: (l/min) 2.6
Kullanım Kolaylığı: Kurulumu ve çalıştırması çok basit
Garanti: (yıl) 3
DX modeli için yeni özellikler: Daha fazla miktarda seramik bilye içeren daha büyük seramik kartuş. Daha verimli bir filtre değiştirme işlemi için yeni, yeniden tasarlanmış taban.

Sertifikalar

Enagic International, kalite kontrol ve çevre yönetimi için ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 13485, ürün sertifikası için Su Kalitesi Derneği Altın Mührü ve prestijli Doğrudan Satış Derneği'nin iyi durumda bir üyesidir.

Learn More about our Prestigious Certifications
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description