JrIV, enerji tüketimini azaltan dört katı elektrot plakasına sahiptir. Katı platin kaplı titanyum plakalar sayesinde, bu ünite yine de güçlü asit ve güçlü Kangen suları üretebilir.

Düşük güç tüketimi ve daha az plaka nedeniyle, bu makine yalnızca bekarlar veya çiftler için önerilir. Aileler, gereken çıktı miktarı nedeniyle yukarıdaki daha sağlam modellerden birini düşünmelidir.

 • Leveluk JrIV
  Küçük Model

  JrIV, enerji tüketimini azaltan dört katı elektrot plakasına sahiptir. Daha düşük güç tüketimi ve daha az plaka nedeniyle, bu makine Enagic'in "başlangıç" modellerinden biri olarak kabul edilir. Üretir: Güçlü Kangen Suyu, Kangen Suyu®, Nötr Su, Güzellik Suyu ve Kuvvetli Asidik Su.

 • JrIV Control Panel
  Kullanımı Çok Kolay

  Sadece bir tuşa dokunarak, seçtiğiniz 4 sudan herhangi birine erişebilirsiniz. Makineniz seçtiğiniz suyu onaylayacak ve saniyeler içinde sağlıklı, iyonize su üretecektir. JrIV'niz, su filtresini değiştirme zamanı geldiğinde LCD Paneldeki bir mesaj ve sesli uyarı ile sizi bilgilendirecektir.

 • 4 Titanyum Plaka

  JrIV, enerji tüketimini azaltan dört katı elektrot plakasına sahiptir. Katı platin kaplı titanyum plakalar nedeniyle, bu ünite hala güçlü asit ve güçlü Kangen suları üretebilir. Daha düşük güç tüketimi ve daha az plaka nedeniyle, bu makine yalnızca bekarlar veya çiftler için önerilir.

 • Elektroliz Artırıcı Tank

  Elektroliz artırıcı için yerleşik tank, güçlü asitli su ve güçlü Kangen Suyu elde etmek için gerekli olan elektroliz artırıcıyı koyma zahmetinden kurtarır ve bu tür suları sürekli ve sürekli olarak mükemmel kalitede üretmenizi sağlar. efektler.

Başlangıç modeli
önerilir
yalnızca bekarlar
veya çiftler için

Kullanıcı Dostu

Sadece bir düğmeye dokunarak, seçtiğiniz 4 sudan herhangi birine erişebilirsiniz.

Otomatik Temizleme

Mikro bilgisayar tarafından periyodik olarak kontrol edilir.

Akıllı Filtre Teknolojisi

Filtre değiştirme zamanının geldiğini makinenizin size söylemesine izin verin

Product Specifications

Elektrot plakları 4
Tabaka ölçüsü: (mm) 135 x 75
Negatif ORP: (mV) -450
pH Aralığı: 2.5 - 11.5
Üretim: 5 su tipi
Vat: (W) 120
Toplam ağırlık: (kg) 5.3
Boyutlar WHD: (mm) 264 x 338 x 171
Üretim oranı: (l/min) Kangen Water®: 3.0 - 4.9
Acidic Water: 0.2 - 1.9
Sert Asidik Su: 0.3 - 0.7
Kullanım Kolaylığı: Tam otomatik ünite
Diller: 1
Garanti: (yıl) 3

Sertifikalar

Enagic International, kalite kontrol ve çevre yönetimi için ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 13485, ürün sertifikası için Su Kalitesi Derneği Altın Mührü ve prestijli Doğrudan Satış Derneği'nin iyi durumda bir üyesidir.

Learn More about our Prestigious Certifications
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description