Sık Kullanılan Sularla İlgili Sorunlar

Musluk suyu

Musluk suyu alkolsüz içeceklerden daha sağlıklı bir seçenektir. Ancak Çevresel Çalışma Grubu'na göre, 2004'ten beri Amerika'nın musluk suyunda 315 kirletici bulundu ve bu kirleticilerin yarısından fazlası tamamen kontrolsüz ve yasal olarak herhangi bir miktarda var olabilir.

Mevcut kontaminasyon seviyelerinde, halk musluk suyunun kalitesini sorgulamaya ve içmek için yeterince güvenli olup olmadığını merak etmeye başlıyor. Bu gerçeklere dayanarak, Kangen Water® talebinin sürekli artması şaşırtıcı değil.

resim açıklaması

Şişe su

Şişe su mutlaka musluk suyundan daha sağlıklı değildir ve yine de maliyeti çok daha fazladır! Sağlıklı su ile ilişkilendirilmesine rağmen, şişelenmiş suyun musluk suyundan daha sağlıklı olduğu garanti edilmez. Çoğu zaman tek fark, sağlığa hiçbir faydası kanıtlanmamış eklenen minerallerdir.

Doğal Kaynaklar Savunma Konseyi tarafından yapılan dört yıllık bir araştırma, test edilen şişelenmiş suyun 1/3'ünün izin verilen sınırları aşan kirlilik seviyeleri içerdiğini gösteriyor. Şişelenmiş su da hafif asidik olabilir ve bu da vücudunuzun pH dengesini etkileyebilir. Son olarak, plastik şişelerin üretilmesi ve atılmasının neden olduğu çevresel etki ekosistemimiz için zararlıdır.

resim açıklaması

Ters ozmoz suyu

Ters Ozmoz, belediye tarafından arıtılmış su almayan alanlarda etkili olabilen ve genellikle şişelenmiş su tesislerinde kullanılan bir filtreleme işlemidir. Bu işlemdeki sorun, pestisitler, herbisitler ve klor gibi tehlikeli kimyasalların moleküler olarak sudan daha küçük olması ve filtreden serbestçe geçebilmesidir. Ters ozmoz, sağlıklı, doğal olarak oluşan su minerallerini uzaklaştırır. Bu mineraller sadece iyi bir tat sağlamakla kalmaz, aynı zamanda vücut sisteminde hayati bir işleve de hizmet eder. Bu minerallerden arındırıldığında su sağlıksız olabilir. Ayrıca üretilen her galon arıtılmış su için 2-3 galon su israf edilir.

resim açıklaması

Kangen Water® ile sağlığınızı koruyun

Temiz, kirleticilerden arındırılmış, sağlıklı mineraller içeren ve pozitif pH düzeyine sahip içme suyuyla kaynağınıza dönün.