Leveluk Super501, Enagic'in yoğun ev kullanımı için en üst düzey modelidir. Piyasada karşılaştırılabilecek başka bir su iyonlaştırıcı yok!

Bu son derece verimli makinede 7 ve 5 elektrot plakası, ikiz hortum sistemi, endüstri lideri temizleme sistemi, elektroliz artırıcı için yerleşik bir tank ve bu makineyi büyük aile için bir zorunluluk haline getiren su basıncı düzenleme işlevi bulunur!

 • resim açıklaması
  Süper Ağır Kullanım İçin

  Bu güçlü Enagic makinesi, geniş bir aile birimidir ve yoğun ev kullanımı veya küçük işletmeler için birinci sınıf modeldir. Bakım evleri, tarım kolejleri ve kaplıcaların tümü, yüksek performanslı Super501'e sahip olarak büyük fayda sağlayabilir! Üretir: Güçlü Kangen Suyu, Kangen Suyu®, Nötr Su, Güzellik Suyu ve Kuvvetli Asidik Su.

 • image-description
  Kullanımı Çok Kolay

  Sadece bir düğmeye dokunarak, seçtiğiniz 5 sudan herhangi birine erişebilirsiniz. Makineniz seçtiğiniz suyu onaylayacak ve saniyeler içinde sağlıklı, iyonize su üretecektir. SUPER501'iniz, su filtresini değiştirme zamanı geldiğinde LCD Panelde bir mesaj ve sesli uyarı ile sizi bilgilendirecektir.

 • 12 Titanyum Plaka

  12 platin kaplı %99,97 saf titanyum elektrot plakası ile bu son derece verimli makine, evinizde veya işyerinizde sayısız kullanım için 5 farklı Enagic su türünün tamamını (aşağıya bakın) üretir. Süper boyutlu bir SD501 arıyorsanız, Super501 tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.

 • image-description
  Endüstriyel Güç

  Super501, SD501 ile aynı kalitede dahili elektroliz arttırıcı tanka sahiptir ve bir seferde yaklaşık 30 dakika boyunca dakikada 2 galona kadar su üretebilir, böylece ihtiyacınız olan su asla bitmez. işinizi yürütün. Bu ağır makinede ayrıca biri Kangen Water® ve diğeri Beauty Water için özel olarak tasarlanmış 2 esnek boru bulunur.

ağır ev veya küçük işletme kullanımı için birinci sınıf model

Kullanıcı Dostu

Sadece bir düğmeye dokunarak, seçtiğiniz 5 sudan herhangi birine erişebilirsiniz.

Endüstriyel Güç

Dakikada 2 galona kadar su üretin.

Otomatik Temizleme

Mikro bilgisayar tarafından periyodik olarak kontrol edilir.

Akıllı Filtre Teknolojisi

Filtre değiştirme zamanının geldiğini makinenizin size söylemesine izin verin.

Ürün Özellikleri

Elektrot plakları 7 & 5
Tabaka ölçüsü: (mm) 135 x 75
Negatif ORP: (mV) -800
pH Aralığı: 2.5 - 11.5
Üretim: 5 su tipi
Vat: (W) 200
Toplam ağırlık: (kg) 10.1
Boyutlar WHD: (mm) 352 x 384 x 250
Üretim oranı: (l/min) Kangen Water®: 4.9 - 7.9
Acidic Water: 1.9 - 3.0
Sert Asidik Su: 1.1 - 3.0
Kullanım Kolaylığı: Tam otomatik, kullanımı kolay
Diller: 1
Garanti: (yıl) 3

Sertifikalar

Enagic International, kalite kontrol ve çevre yönetimi için ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 13485, ürün sertifikası için Su Kalitesi Derneği Altın Mührü ve prestijli Doğrudan Satış Derneği'nin iyi durumda bir üyesidir.

Learn More about our Prestigious Certifications
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description
 • image-description