Daha Yeşil Bahçe

Dünya ile yeniden bağlantı kurun

Bahçecilik harika ama Kangen Water ile bahçecilik daha iyi! Nasıl vücudunuzun nihai hidrasyon için Kangen Suya ihtiyacı varsa, bitkilerinizin de beslenme, nemlendirme ve canlanma için bu olağanüstü suya ihtiyacı vardır. Kangen Su, çimlenmeyi uyarır ve fide gelişimini iyileştirir, bitkilerinizi zararlı kimyasallar kullanmadan en iyi durumda bırakır.

Bahçeciliğin Faydaları

0

Bahçıvanlık, egzersiz sağlayarak ve Doğa ile bağlantı kurmanıza yardımcı olarak sağlığınıza iyi gelen kesinlikle dünya dostu bir aktivitedir. Dünya üzerinde etkisi çok .

Kangen Suyu ile Bahçecilik

0

Artık fidelerinize ve/veya bitkilerinize sahip olduğunuza ve toprağınızı test ettiğinize göre, bitkilerinizin bireysel ihtiyaçları için hangi tür suyun en iyi olduğunu bulma.

Çocuklarla Bahçecilik

0

Bahçeli Çocuklar Daha SağlıklıGünümüz dünyasında çocuklar, doğadan çok teknolojiyle bağlantı kurmaya meyillidir. Çocuklarınızı dışarı ve pisli.

Kangen Suyu ile Kompostlama

0

Kompostlama kolaydır, doğaldır, çevreye duyarlıdır ve düzgün şekilde havalandırıldığında hoş bir toprak aromasına sahiptir. Daha önce hiç denemediyseniz, kompostlamanın.

Doğal Haşere Kontrolü - İnsektisit Alternatifi

0

Talimatlar:1

1/2 çay kaşığı karıştırın.
1 litre Güzellik Suyu (1 oz/galon) artı
1/2 çay kaşığı Neem yağı.
bir emülgatör olarak Güzellik S.