Daha Yeşil Evcil Hayvan

Evcil Hayvanlarınızı Koruyun

Köpeklerimizde ve kedilerimizde, insanlarda bulunandan daha yüksek seviyelerde endişe verici miktarda teflon, cıva ve yangın geciktirici keşfedildi, bu da sevgili evcil hayvanlarımızın toksinlere ve kirleticilere bizden çok daha duyarlı olduğu anlamına geliyor. Bakım malzemeleri, pire ve kene tedavileri ve hatta evcil hayvan mamalarının, hastalık riskini artıran ve evcil hayvanlarımızın ömrünü kısaltan zararlı kirleticiler ve toksinler içerdiği tespit edilmiştir. Yine de, hiç kimse bu maruz kalma risklerini ve uzun vadeli etkileri araştırmıyor. Bu, kürklü bebeklerimiz söz konusu olduğunda ilk savunma hattı olduğumuz ve evcil hayvanlarımızı korumanın anahtarı Kangen Su olduğu anlamına gelir. Evcil hayvanlarınızı en iyi şekilde nemlendirmek, rahatsızlıklar için doğal çözümler yaratmak ve hatta kendi organik evcil hayvan mamanızı yapmak için Kangen Suyu kullanın!

Evcil Hayvanınızı Koruyun

0

Evcil hayvanlarınızı bu zararlı parazitlerin taşıdığı hastalıklardan uzak tutmak için pire ve kene tedavisi şiddetle tavsiye edilir. Bununla birlikte, bu tedavilerde bulunan tehlikeli toksin.

Evcil Hayvan Kokularını Ortadan Kaldırın

0

Evcil hayvanlarınızı sevdiğiniz kadar, muhtemelen onların çeşitli aromalarının yeşil evinize hakim olmasını istemezsiniz. İşte idrar lekelerinden köpek nefesine kadar evcil hayvan kokul.

Kangen Su Evcil Hayvan Şampuanı

0

İçindekiler

1/3 su bardağı gliserin
1 su bardağı Güçlü Kangen Su Bulaşık Sabunu
1 qt Kangen Suyu

Talimatlar:Malzemeleri büyük bir geri d&.

Evcil Hayvanların da Suya İhtiyacı Var!

0

Ailenizin hidrasyonu zaman zaman gözden kaçan bir üyesi sevgili evcil hayvanınızdır. Evcil hayvanlarınızı açık havanın tadını çıkarmak için yanınıza aldığınızd.